Kosmetické ošetření

 

Profesionální italská spa kosmetika

[comfort zone] je značka luxusní lázeňské péče, s řadou světových ocenění

V našem kosmetického salonu vám můžeme nabídnout  širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. 

Kosmetika [comfort zone] vychází z vědeckých poznatků a naším cílem je vědu přiblížit lidem a přeměnit ji v dokonalý zážitek, který se zaměřuje na individuální potřeby našich klientů. Ucelené řady produktů na domácí péči se doplňují s profesionálním ošetření. Exkluzivní řady se zaměřují na péči o obličej a péči na tělo, kde produkty přináší okamžitý efekt omlazení, drenáže, zpevnění, okysličení, detoxikace, výživy a zeštíhlení.